Dziewięć przepisów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Przedstawiam kilka prostych rad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdzają, iż kontakt fizyczny ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Solarium też daje takie efekty.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Ustalili oni, że filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 %. Największym twoim kłopotem będzie znalezienie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, kiedy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij sok z granatu
Codziennie konsumuj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, erekcja
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie zwiększa transport krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Zatem powinno się włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w organizmie i wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne badanie dowiodło, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych atrybutach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra