Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może też skutkować osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Inne schorzenia, które
kamagra zel mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, zapytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w leczeniu prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich działaniu kamagra jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyka starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. Dzisiaj wielu mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, brak snu i inne podobne okoliczności. Zastanów się nad przemianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.