Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który zazwyczaj sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Jest tak wtedy, gdy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć przyczyn to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, cialis typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, przeważnie lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są też domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią seks, ale tych parę przypadłości może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o sposobach usuwania ich, jeśli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki i spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz tadalis z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują zakażenia, najczęściej znajdują się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie układu moczowego są większe, jeśli konsumujesz za mało płynów, lub jeśli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe także wzmacniają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.