Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj oraz podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, iż faceci, którzy pokonują pieszo codziennie trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów z erekcją w porównaniu cialis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby wywołać widzialną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lenia.

Wyśpij się

Po seksie twój penis jest zwykle zmęczony. Musi odpocząć. Zatem niezmiernie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest kamagra w zelu zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest bardzo ważny.