Untoxin – Czujesz się ciągle wyczerpany i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budowy kapsułek. Skutek ten dany jest do użytkowania w stanach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie stanowić skutkiem stosowania niewłaściwej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Dokonuje się zatem na własne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji dobrej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przesuwa się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy kupować w trakcie czyli po posiłku, popijając ogromną częścią wody. 

Pierwsze rezultaty przyjmowania preparatu Untoxin można określić już po siedmiu dniach od rozpoczęcia jego używania. 

Należy mieć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na jeden jego składnik.

Suplementy diety powinny być chowane w temperaturze pokojowej w twórz ważny dla maleńkich dzieci. Zabezpieczać przed światłem oraz działaniem wilgoci. Produkt dany stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie zapewne stanowić używany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

tani Derminax

tani Follixin