Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja partnerka nie była w całości zaspokojona? Kobiety wymagają więcej czasu, by odczuć pełną przyjemność z stosunku oraz poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, iż co nie problem, to sam wiesz, że nie udało Ci się jej w całości zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się to głównie, ona umie w efekcie stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być sposobem do dobrego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze swoją żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawie.

Formuła Climax Control może wykonać, iż będziesz w stopniu dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten dodatkowy czas nasza szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz korzystał zdolność kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Tylko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax-Control

Derminaks

Fem max