Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, przygnębienia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinku z najsprawniejszych oraz bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia ciepło i zachęca pozytywną energię.

Świeca realizowana jest ręcznie z lekkiego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z szczególnie intensywnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału nieodzowna jest również odpowiednia formuła, która stanowiła brana teraz w starożytności; to swoiste zaklęcie ochronne, które zamierza strzec przed niekorzystną aurą z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest działanie wielowymiarowe. Nie tylko zabezpiecza przed złem i oczyszcza, lecz i unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ważną zasługę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz odprężenia umysłu, co we tym świecie jest wybitnie trudne. Zaś sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie paru przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy tylko skoncentrować się na planu, który pragniemy osiągnąć dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta Duo

Knee Active Plus