Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który rozwiąże ten problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może być chora dieta oraz niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zmienia ich rys i budowę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie przyznają się i dla osób, jak zarówno dla klientów, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, wpływając na następujący element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To tak owe punkty decydują o dobrym funkcjonowaniu suplementu również wynoszą wyjątkowe stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil