Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże ten kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną że żyć nieodpowiednia dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który podnosi ich stan oraz budowę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie nadają się także dla kobiet, jak również dla mężczyzn, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na dodatkowy element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w niniejszym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dziś te momenty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu sposobu oraz trzymają znaczące znaczenie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co za czym idzie, chociażby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso-Duo Oil 2