Doskonałe rezultaty przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
duży efekt treningów
najwyższa jakość produktów
przypływ siły i szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność oraz masę mięśniową. Więc niezwykle efektywny i mocny produkt dostępny dla każdego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najświetniejsze efekty sportów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie gościł na ochron Twojego testosteronu. Świadczy to same korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i wielkości jeszcze wcale nie było oczywiście dobre i duże. Będziesz stanowił gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do sprawienia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię oraz wprowadź na inny poziom ćwiczeń. Kimera toż poważniejsza odporność i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, stworzony specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zrób to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na wyniki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej akcji i lub chętny do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz stanowił małych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać także jako ćwiczyć, by poprawić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )