Śniłeś o doskonałej sylwetce, jednak niełatwo o taki efekt? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najwłaściwsze aktywne pierwiastki proponują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który właśnie ciężko pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci stworzyć mięśnie ze pewni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wielkości i energii jeszcze nie nie istniałoby właściwie dobre i duże.
Cerberus

Gdy potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który pozwoli na zmianę androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów istnieje a Twoim wrogiem. Cerberus jest niezawodnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i trwa poziom testosteronu na dobrym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak funkcjonował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Okazało się, że posiada predyspozycje do czynienia mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad własnym mięsem i wyborem odpowiedniej diety nauczyły go jako odpowiednio dbać o siebie. Tę wiedzę oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to duży mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol ułatwi Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )